Türkiye'nin İlk Taş Halı Kaplama Merkezi
Stone Carpet Turkey | Aqua ZeminStone Carpet Turkey | Aqua ZeminStone Carpet Turkey | Aqua Zemin
(Pazt - Cumts)
Üsküdar İSTANBUL
Stone Carpet Turkey | Aqua ZeminStone Carpet Turkey | Aqua ZeminStone Carpet Turkey | Aqua Zemin

Kullanım Alanları

Taş Halı Uygulama Alanları

İÇ MEKAN

DIŞ MEKAN

UV DAYANIM

HAVA DAYANIMI

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

YÜZME HAVUZU

BANYO

YAŞAM ALANLARI

MERDİVEN

PARK ALANLARI

MAĞAZALAR

FABRİKALAR

İÇ MEKAN

İç mekanlarda son yıllarda en çok tercih edilmeye başlayan bir zemin kaplama türüdür Taş Halı. Mekanlarda farklılık ve dekoratif açısından mükemmel sonuçlar çıkaran bu zemin kaplama türü uygulama olarak sorunsuz bir sistemdir.

Özellikle ev içlerinde konforun mükemmel olduğu taş halı’da ofis mağaza showroom vb. bütün kapalı alanlarda tercih sebebidir. 1-3mm, 2-4mm, 3-4mm arasında kalibre edilmiş Avrupa standartlarında üretilen taş taneleri ile oluşan sistemdir. Doğal taşlar en kaliteli maden ocaklarından tedarik edilir.

Granrül boyutları özenle Aquazemin tarafından özenle işleme alınır. Ölçülü hale gelen ürünler yıkanır ve kurutma işleminden geçerek hazır hale gelir.
+

DIŞ MEKAN

Güneş ışınlarına maruz kalan bir dış mekan uygulamalarında UV ışınlarına dayanıklı bir Taş Halı yapılması gerekmektedir. 1-3mm, 2-4mm, 3-4mm arasında kalibre edilmiş Avrupa standartlarında üretilen taş taneleri ile oluşan sistemdir. Doğal taşlar en kaliteli maden ocaklarından tedarik edilir. Granrül boyutları özenle Aquazemin tarafından özenle işleme alınır.

DIŞ ALANLARDA TAŞ HALI; Dış alanlar güneş ışığına en çok maruz alan yerlerdir. Bu sebeple renklerin uzun yıllar sonra dahi aynı kalması için güneş ışınlarına dayanıklı Poliüretan bağlayıcı ile uygulama yapılması tavsiye edilir. Taşlar ve bağlayıcı profesyonel bir uygulama ekibi ile uygulama yapılmalıdır. Yapılan taş halı ekstra koruma sağlaması için son kat mühürleme isteğe bağlı olarak yapılır.
+

GENEL ÖZELLİKLER

Solvent İçermez

Uv Dayanım

Çatlak Köprüleme

Darbe Direnci

Çizilmez

Aşınma Direnci

Mekanik Dayanıklılık

Basınca Dayanıklı

Kimyasal Direnci

Sızdırmaz

İç & Dış Mekan

Kaymaz

Lastik İzi Bırakmaz

Alev Yürütmez

Kolay Temizlenir

Kokusuz

tr_TRTurkish